Visita del Director General de Joventut de la Generalitat de Catalunya

novembre 18, 2015by sara
2015_Visita_Juventut_1
2015_Visita_Juventut_2
2015_Visita_Juventut_3
2015_Visita_Juventut_4

El dia 18 de novembre de 2015, vam rebre la visita del Director General de Joventut, el Sr. Antoni Reig i Casassas i de la Coordinadora Territorial de Joventut a les Terres de l’Ebre, la Sra. Teresa Marcelino i Obiol.

El dia 18 de novembre de 2015, vam rebre la visita del Director General de Joventut, el Sr. Antoni Reig i Casassas i de la Coordinadora Territorial de Joventut a les Terres de l’Ebre, la Sra. Teresa Marcelino i Obiol i vam compartir una estona agradable amb les persones usuàries.

El Personal Directiu de l’Entitat els va mostra l’activitat terapèutica del Centre Ocupacional i l’activitat productiva del Centre Especial de Treball de la nostra Associació, també vam tenir l’ocasió de visitar la Llar-residència “Teresa Fernández” de la Fundació Privada AJEM, on conviuen 24 persones usuàries.

Després de la visita, tant el Director General com la Coordinadora Territorial van expressar la seva satisfacció en veure la tasca social que realitza la nostra entitat al territori.

sara

Contacta’ns
Si vols conèixer més l'Associació Jeroni de Moragas i els serveis que et podem oferir,
no dubtis en posar-te en contacte amb nosaltres.
On trobar-nos
https://ajem.cat/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Xarxes socials
Segueix-nos a les nostres xarxes per estar al dia de les nostres activitats i serveis!
Contacta’ns
Si vols conèixer més l'Associació Jeroni de Moragas i els serveis que et podem oferir, no dubtis en posar-te en contacte amb nosaltres.
On trobar-nos
https://ajem.cat/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Xarxes socials
Segueix-nos a les nostres xarxes per estar al dia de les nostres activitats i serveis!